Łączna liczba wyświetleń

środa, 15 czerwca 2011

Dzieje się ...ojjj dzieje :)

Ale wyczerpujący tydzień.......telewizja, radio, gazety.......bardzo dużo się dzieje. Wybaczcie, że mało piszę, ale naprawdę brakuje mi czasu. Tyle chciałabym Wam przekazać..... jutro też czeka mnie ciężki dzień. Rano jadę do łódzkiego szpitala i wrócę dopiero wieczorem. Ciekawa jestem jak wypadnie kontrola mojego serducha: echo serca i EKG. Zmykam już do łóżeczka, bo rano trzeba wstać. Oby tej nocy wszelkie bóle zapomniały, że istnieję ;)

Dobrej nocki wszystkim :)


8 komentarzy:

 1. Renatko nie pracuj tak ciężko, masz tyle osób wokół siebie na których możesz polegać. Twoje serce niech się nie nadwyręża a kontrola zapewne będzie pomyślna. Odpoczywaj dużo kochana, mnóstwo dobrych myśli posyłam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Renia,uda sie!!!Jest juz 45%!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. jestesmy z Toba...serduszkiem cały czas...

  OdpowiedzUsuń
 4. 17 czerwca 01:32 "przebudziłam się w nocy i coś kazało wejść mi na Facebooka i zobacz co przeczytałam i odrazu wpłaciłam pieniążki" To tytuł wiadomości wysłanej dzisiaj w nocy do mojego kochanego Piotrusia. Twój Anioł Stróż oraz Ojcieć Święty JPII czuwają nad Tobą i nad Twoją Rodzinką. Wirze, że uda się Tobie wygrać walkę o zdrowie i życie. Ja wygrałam to i tobie się uda. Pozdrowionka i caluski. Jagoda

  OdpowiedzUsuń
 5. Renatko "Kwiatki dla Renatki" i w Piotrkowie działają. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. trzymaj sie kochana, mam nadzieje że ludzie coś wysyłają na twoje konto..Nie mam za wiele ale te 20 zł ci wysłałam

  OdpowiedzUsuń