Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 12 czerwca 2011

Anioły naprawdę istnieją :)

Weekend miał być przeznaczony na odpoczynek, ale odpoczywałam tylko w 50%. Miałam kilka ważnych spotkań. Jednym z nich było sobotnie spotkanie ze wspaniałymi ludźmi, którzy maja bardzo wrażliwe serca i postanowili mi pomóc zajmując się organizacją i koordynacją pomocy dla mnie na terenie mojego miasta Włocławka. Są to : "Centrum Wolontariatu Włocławek", "Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek", oraz włocławski portal młodzieżowy "Młody Włocławek". Został wyznaczony koordynator z którym można się kontaktować w celu uzyskania informacji lub zgłoszenia fajnych, ciekawych pomysłów w jaki sposób można mi jeszcze udzielić pomocy.Koordynatorem pomocy dla Renaty Cichockiej jest :

Paweł Kamiński - nr kom: 726 617 566,
e-mail: pawel.kaminski@opoczta.pl


Dzisiejsza niedziela była dla mnie jednym z najwspanialszych dni w moim życiu......anioły naprawdę istn
ieją......jest ich cała armia a dziś zjawił się u mnie wyjątkowy anioł o wielkiej wrażliwości i podarował na moje leczenie ogromną sumę pieniążków. To naprawdę wyjątkowy, szlachetny człowiek...... nie skupia się tylko na sobie, ale potrafi dzielić się z potrzebującymi tym co ma. Nie mogę napisać kim jest ten tajemniczy anioł, bo muszę uszanować jego wolę pozostania anonimowym. Chcę jednak, aby wiedział, że jestem mu bardzo wdzięczna i już na zawsze On i jego rodzina zajmą szczególne miejsce w moim serduszku pamiętając o nich w modlitwie :) Panie aniele dziękuję najserdeczniej jak tylko potrafię i cieszę się , że mogłam osobiście przytulić człowieka o tak wielkim sercu :) To dzięki panu dzisiejsza temperaturka znacznie podrosła, bo już jest 32% :))))

Odwiedziłam dzisiaj moją rodzinną miejscowość Izbicę Kujawską i chciałabym podziękować księdzu prałatowi Leonardowi Ficowi i wszystkim cudownym osóbkom za ciepłe słowa wsparcia i pomoc finansową. Tyle w Was serdeczności i ciepła....... dzięki Wam naładowałam się pozytywną energią na nadchodzący tydzień :)4 komentarze:

 1. przyjaciele są jak anioły...

  OdpowiedzUsuń
 2. siadła strona LIGHTOFHOPE. tyle wejść ..że przekroczono limit transferu ...


  no proszę , jak wielu się interesuje pomocą potrzebującym , to bardzo dobry znak.

  Choć niestety, nie poczytam sobie dzisiaj :(

  ale jutro pewnie będzie lepiej.

  Całuję Cię kochana siostrzyczko :*
  Milenka

  a , i buzi oczywiście też od Maksia :)

  jutro w jego przedszkolu zawiesimy plakaty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poznań tez oblepiony plakatami,wczoraj z Mateuszem,Antkiem,Kubą i Stasiem rozdaliśmy 200 ulotek(za darmo nam je wydrukowano.
  Ludzie bardzo ciepło podchodzą do sprawy.Pytają,jak mozna Ci pomóc.Dzisiaj rozmawiałam z siostra wspólnotową(córka założyciela Arki Noego i Luxtorpedy i Maja powiedziała mi,ze zamieści linka na Ich oficjalnej stronie.
  Wiem,że w Izbicy odbędzie sie Festyn organizowany dla Ciebie.Przekazuje swoje filcowe i satynowe kwiatki,żeby można je sprzedać.
  Cały czas mysle,co jeszcze mogę zrobić...
  Jestem umówiona z Proboszczem mojej Parafii(wspanialy człowiek).Jestem pewna,ze zgodzi sie na zbiórke pieniedzy dla Ciebie.
  Renato,cały czas mysle o Tobie i pamietam w modlitwie. Cala nasza Wspólnota Neokatechumenalna jest z Toba.Wiem,że pan Bóg jest wierny i nie zostawia swoich dzieci...
  Trwaj w wierze i niech nigdy nie brakuje Ci odwagi DZIELNA KOBIETO!!!!!
  Kocham Cie.
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
 4. Renata!!!! To niesamowite,co sie dzieje.Jest szansa na Koncert Kamila Bednarka w Izbicy Kujawskiej!!!! Przed chwilą rozmawiałam z managerem))))
  SZOK!!!!!!!!!
  Dominika

  OdpowiedzUsuń