Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 4 sierpnia 2011

czwartek, 4. 08.2011, Tianjin


Kochani, a o to świeżutkie informacje o naszej Renatce
,,Renatka nadal jest osłabiona po ostatnich zabiegach. Badanie jamy brzusznej nie wykazało nieprawidłowości. Natomiast w badaniu krwi wyszła obniżona ilość czerwonych krwinek, dlatego Renatka przez dwa dni miała podawaną krew.
Wczoraj Renatka źle się czuła i była bardzo słaba. Męczył ja kaszel. Po odbarczeniu prawej opłucnej, w wyniku której spłynęło ok. 950 ml płynu, od razu poczuła się lepiej. Teraz Renatce bardzo dokucza ból wątroby, która po zabiegach jest bardzo obrzęknięta, co jest niestety normalną reakcją na leczenie, ale nie wiadomo jak długo to może potrwać.
Jutro i pojutrze są planowane dalsze przetoczenia krwi. Jak Renatka nabierze sił zostaną podjęte dalsze decyzje.
Aneta"
Dziękujemy za Wasze serca i pomoc, która napływa z wielu stron. Dziękujemy Włocławkowi za przepiękny koncert dla Renatki. Dla Fundacji ,,Z Uśmiechem,, dla Pana Wojtka z Firmy D-EX – Delivery Expres, dla Pawła D. z Poznania za piękne słowa i wiarę w wygraną.Dziękujemy dla Telewizji Polsat i Pani Zalewskiej.Jesteśmy świadomi, że to co robicie dla Rentki nie da się wyrazić tym pięknym słowem Dziękuję.Gdy wymieniamy z Renatką kilka słów przez skype i słysząc jej cichutki, spokojny głosik, opowiadamy i przesyłamy Wasze komentarze, e-mail i informacje, odczuwamy w jej cichutkim słowie ciepło, siłę i wiarę w naszą wspólną walkę. Mimo bólu, zmęczenia i osłabienia jest gotowa dalej walczyć, gdyż każda sekunda jest nie do odzyskania. Dana jej szansa, motywuje ją do wydobycia z siebie co najlepsze by się nie poddać.
Jesteśmy pewni, że już nie długo sama Renatka będzie mogła robić tu wpisy otaczając Was swoją wdzięcznością i radością z życia.