Łączna liczba wyświetleń

piątek, 8 lipca 2011

Informacja od Franka

Hi - everything is okay with Renata - she have this embolisation today so she have to stay in the hospital this night. 
See you later - goodnight

Co oznacza: Halo wszystko jest w porządku z Renatą - miała dzisiaj embolizacje , więc tej nocy musiała zostać w szpitalu.

Do zobaczenia później - dobranoc*Renatko Tobie i Twoim bliskim również życzę dobrej i spokojnej nocy, a jutro mnóstwa sił do walki, słoneczka za oknem i w sercu*

8 komentarzy:

 1. czekamy...niech pan Bóg prowadzi Renatkę..

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochani, poprzedni wpis nie jest wesoły, bo jakże miałby być, mówi przecież o tym , o czym wcześniej wiedzieliśmy ,bo Renatka poleciała do Chin z przerzutami.Właśnie zostały one bardzo dokładnie zlokalizowane i została dokładnie zaplanowana terapia. Lekarze powiedzieli wszystko to, co na obecną chwilę są w stanie zrobić, co nie wyklucza,że po wykonaniu tych najbliższych zabiegów nie będą mogli zrobić dla Renatki więcej, a wszystko też zależy od naszej i Renatki siły do walki o jej życie.
  Wszystko ma swoją kolejność i jest precyzyjnie zaplanowane, a My musimy zaufać, że zrobią wszystko co mogą jak najszybciej się da.
  Wspaniałe zakończenie historii Izy Sokołowskiej ma nam przypominać, że nie możemy zwątpić w to co robimy, że dalej musimy zbierać fundusze, na to aby wszystkie te zabiegi mogły zostać wykonane aby o naszego Aniołka zawalczyć.
  Bo Iza poleciała do Chin na leżąco, gdy jej los był już przesądzony.
  A w klinice zrobiono wszystko aby ją uleczyć, i udało się. Iw tym przypadku nie może być inaczej, bo Renatka trafiła w te same ręce, które chcą o nią walczyć .
  Renatka musi wiedzieć, że NAM się chce ,ze działamy ,że mamy siłę to robić,że nie wątpimy w Nasze działania i ich cel- bo jeśli będzie czuła,ze my walczymy dla Niej , ona też ją będzie miała ,żeby nie zwątpić, żeby przetrwać te trudne chwile, na które była gotowa, bo poleciała po życie wiedząc ,że terapia nie będzie łatwa, że nowotwór się rozprzestrzenił.
  Ale dobra wiadomość jest taka, że potwór został już odcięty i nie będzie jej organizmu zatruwał.
  Bądźmy dobrej myśli, bądźmy z Renatką, wspierajmy myślami, modlitwą i sercem .
  Nasz Aniołek jest silny to i My musimy !

  i..... róbmy swoje! :) już w niedzielę, oczekiwany koncert w Izbicy :)
  otwórzmy serca, zbierzmy się , bądźmy z Renatką:) To bardzo ważne!


  Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia
  Milena siostra Renatki

  OdpowiedzUsuń
 3. Taaak całkowicie zgadzam się z Milenką:)
  A:"WIARA CZYNI CUDA":)

  RÓWNIEŻ ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA KONCERT CHARYTATYWNY,KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 10 LIPCA
  W IZBICY KUJAWSKIEJ od godziny 13:00 !!!:)

  Pozdrawiam Was Kochani:)
  Monika najmłodsza Siostra Renatki:p:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Reniu jutro (niedziela 10.lipiec)o godz 10.00 czasu polskiego Msza św. za Twoje zdrowie i potrzebne łaski.Niech dobry Bóg wysłucha Twoich próśb. Proszę dołączmy się wszyscy z modlitwą. M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z glebi serca zycze szybkiego powrotu do zdrowia .Bog czyni cuda i wierze ze cud sie stanie jesli oddamy sie calkowicie Panu Naszemu Milosiernemu .Halina

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja zapraszam jutro 10 lipca na plener malarski Włocławek Sercem Malowany - dochód ze sprzedaży namalowanych prac przeznaczony zostanie na ratowanie życia Renatki.

  Spotkanie przed kościołem św. Jana godz. 11.00


  Renatko, przesyłam pozytywną energię .........

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam .NADZIEJĘ i kiedy cały świat podpowiada mi:zrezygnuj,ONA szepcze:spróbuj jeszcze raz.Jednak nadzieja to zdecydowanie nie to samo co optymizm.To nie przekonanie,że coś się uda,ale pewność,że coś ma sens,niezależnie od tego,czy się uda czy nie....
  on...

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak dużo osób zaangażowało się w pomoc dla Pani- Pani Renato, że musi się udać .
  Moniko ! Masz rację - wiara czyni cuda a wiara w Boga i jego moc tym bardziej i tego się wszyscy trzymajmy.

  PS. Popieram wszystkie działania osób , które zaangażowały się w działania mające na celu pozyskanie środków na Pani leczenie, im jest nas więcej tym lepiej dla Pani.
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń