Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 18 lipca 2011

Obudź w sobie anioła - koncert dla RenatySpecjalne zaproszenia dla Wszystkich chcących pomóc Renacie na koncert... A zresztą posłuchajcie sami:

Kamil Bednarek i jego kapela oraz Łukasz Zbonikowski i zapraszają na koncert dla Renaty Cichockiej

http://www.youtube.com/watch?v=nzJ9w_ggVOk&feature=related
MARCIN GORTAT WSPÓLNIE Z NAMI POMAGA NASZEJ RENATCE
http://www.youtube.com/watch?v=5sBKkd1g9ew&feature=related
Patronat nad koncertem objęli: MłodyWłocławek.pl, portal Q4, Puls Regionu, Radio GRA, Radio Hit, Telewizja Kujawy, Nowości Włocławek.
Już niebawem, bo 30 lipca 2011 roku o godzinie 16:00 w Hali OSiR we Włocławku odbędzie się koncert charytatywny „Obudź w sobie Anioła” dla Renaty Cichockiej.Włocławek i jego wspaniali, młodzi ludzie wiedzą co to znaczy uwierzyć. Nie zawachali się pomóc Renatce, nadal kontynuują ten zacny cel.

Na koncert zapraszają:
Agata Skibińska
Aleksandra Kulińska
Iwona Kotuła
Star Guard Muffin
Krzysztof Kukucki
Łukasz Zbonikowski
Monika Budzeniusz
Stanisław Wawrzonkoski
Dardan Berisha
42 Grupa Reaktywacja
Cezary Klimaczak
Jarosław Chmielewski
Zespół Red House
Sławomir Bieńkowski
Joanna Borowiak
Andrzej Kaźmierczak


Wystąpią:
- Dj Dbis – sweetest perfection;
- Red House;
- Grzegorz WalCZAQU – lider zespołu CZAQU;
- The Noiss;
- płk. Lizak;
- Arsenał,
- 42 Grupa.


Nie może Cię tam zabraknąć! Wstęp tylko 5 zł!

Imprezę poprowadzą: Monika Urbańska z TV Kujawy i Cezary Klimczak, zwycięzca "Drogi do gwiazd".

Podczas koncert będzie można wylicytować wartościowe przedmioty m.in. voucher na lot samolotem nad Włocławkiem, gadżet z autografem Marcina Gortata i wiele innych.

UWAGA!!! WŚRÓD ZAKUPIONYCH BILETÓW ZOSTANĄ ROZLOSOWANE NAGRODY SPECJALNE!

Ten dzień stanie się niezwykłą okazją do świetnej zabawy i pokazania, ze włocławianie chcą pomagać. Już niebawem, bo 30 lipca 2011 roku o godzinie 16:00 w Hali OSiR we Włocławku odbędzie się koncert charytatywny „Obudź w sobie Anioła” dla Renaty Cichockiej.Włocławek i jego wspaniali, młodzi ludzie wiedzą co to znaczy uwierzyć. Nie zawachali się pomóc Renatce, nadal kontynuują ten zacny cel.

Nie wiadomo, jak długo Renata będzie musiała być w Chinach, bo wszystko zależy od reakcji organizmu na leczenie, a to niestety jest trudno przewidzieć.


Leczenie jest bardzo intensywne i możliwe, że trzeba będzie zorganizować drugi przyjazd. Lekarze nie ukrywają też, że na tym etapie nie można mówić o wyleczeniu, ale kontrolowaniu choroby i zapobieganiu dalszej progresji.
Na pewno trzeba będzie kontynuować leczenie, a to niestety wiąże się to z kosztami finansowymi. Zbiórka pieniążków dla Renatki nadal trwa. Wasze wsparcie jest w tym momencie bardzo potrzebne.
Bardzo prosimy o dalsze datki na konto 'Fundacji z Uśmiechem
Kochani Darczyńcy...Nasza Renatka gromadzi wokół siebie całą rzeszę Dobrych Aniołów. To niesamowite i piękne. Każdy pomaga tak jak potrafi, ofiarowując swój czas, umiejętności, dobre rady, pomocną dłoń... Jednak rzeczywistość jest smutna- nie zrobimy nic, jeśli na koncie zabraknie pieniążków... Z tego miejsca DZIĘKUJEMY najpiękniej jak potrafimy wszystkim Darczyńcom, dzięki którym Renatka może dziś walczyć o lepsze jutro...Każda wpłacona złotówka i wasza dobroć jest dla niej kolejną kropelką nadziei... Chylimy czoła przed każdym z Was- DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!!