Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 12 lipca 2011

Wielu wspaniałych pomagali dla naszej Renatki

18 tys. zł zebrano podczas charytatywnego festynu w niedzielę w Izbicy Kujawskiej! Ta piękna suma została uzbierana dzięki waszej dobroci.Każda wpłacona złotówka jest dla Renatki kolejną kropelką nadziei... Chylimy czoła przed każdym z Was- DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!!

A o to kilka informacji z festynu


 
Kamil Bednarek oraz wielu innych wspaniałych wykonawców zaśpiewali dla Renaty Cichockiej w rodzinnym mieście Renatki.
Podczas festynu odbyły się licytacje przedmiotów przekazanych przez osoby i firmy wspierające Renatę.
Przyjaciele Renaty zorganizowali w niedzielę koncert z udziałem finalisty „Mam talent” i jego zespołu Star Guard Muffin.

Wywiad z koncertu usłyszeć można pod niżej podanym linkiem

http://wloclawek.gra.fm/informacje/18169/kamil-bednarek-zaspiewal-dla-renaty-cichockiej

Kochani...
Nie wiemy jak długo Renata będzie w Chinach, bo wszystko zależy od reakcji organizmu na leczenie a to trudno przewidzieć. Leczenie jest bardzo intensywne i możliwe, że będzie potrzeba odpoczynku na nabranie sił i drugi przyjazd. Lekarze nie ukrywają też, że na tym etapie nie można mówić o wyleczeniu, ale kontrolowaniu choroby i zapobieganiu dalszej progresji. Trzeba będzie kontynuować leczenie a to niestety wiąże się z kosztami finansowymi.Zbiórka pieniążków dla Renatki nadal trwa.Wasze wsparcie jest w tym momencie bardzo potrzebne.Bardzo prosimy o dalsze  datki na konto fundacji z usmiehem.

Jesteście wspaniali...DZIĘKUJEMY

5 komentarzy:

 1. Nie znam żadnego Bednarka, za dużo sie namnozyło tych pseudogwiazdek z jakichś programów, o takowym Bednarku pierwsze słyszę, teraz każde byle co na scene się pcha

  OdpowiedzUsuń
 2. Bednarek występował w Opolu

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba to czy ktoś zna Bednarka czy nie to akurat jest tutaj najmniej istotne... Najważniejsze, że nie przeszedł obok Renaty obojętnie ! Trzymam kciuki za wielką odwagę i siłę Renaty !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja o panu Bednarku też nie słyszałam i pewnie nie o nim jednym...ale nie słyszałam do dziś :)
  on być może o Renatce też wcześniej nie słyszał, ale zechciało mu się dla Niej wystąpić... i ktoś zechciał Go słuchać...
  A osoba, która napisała tu pierwszy komentarz??? Ktoś o niej słyszał? Zrobiła dla Renatki coś więcej niż ten odkrywczy komentarz?
  Po tej akcji (koncercie) o panu x już coś wiem i jako koleżanka Renatki bardzo dziękuję! a autorowi (pewnie powszechnie znany) pierwszego komentarza gratuluję światłej wypowiedzi... troszkę ją cytując - teraz każde byle co rwie się do komentowania...

  Dziękuję i pozdrawiam organizatorów oraz biorących udział w akcji!
  Amazonka

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Renatko powodzenia! Sercem jesteśmy z Panią.

  OdpowiedzUsuń